Honey and Clover Recenze

24. prosince 2008 v 19:50 | Ayumi
Obrazek
Anime Honey & Clover (H&C) vzniklo na základě populární mangy od Chika Umino. Příběh H&C se rozvíjí kolem několika hlavních postav - studentů umělecké univerzity, kteří spolu žijí v levné ubytovně. Události se rozběhnou, když jim jejich učitel představí svoji příbuznou Hagumi. Ač ve svých 18 letech vypadá sotva na středoškolačku, nastupuje na stejnou školu jako oni a brzy se s nimi spřátelí.
Honey & Clover je anime ze života, velmi dobře kombinuje prvky romantických vztahů, dramatu a komedie. Tyto tři složky jsou namíchány ve správném poměru a žádná z nich vám nepřijde "navíc" - všeho je tak akorát.
Hlavní postavu byste hledali obtížně, všechny dostávají zhruba stejný prostor. Ať už je to naivní Takemoto, nováček na univerzitě, který neví co vlastně od života čeká, nebo Mayama, student posledního ročníku beznadějně zamilovaný do ovdovělé ženy, či Yamada, jež je stejně zoufale zamilovaná právě do Mayamy, nikdo z nich nezaujímá výjimečné postavení. Zranitelná Hagumi se stane středem pozornosti Takemota a talentovaného, ztřeštěného a hamižného Mority hned poté, co je jim poprvé představena.

Honey & Clover 2

H&C 2 přímo navazuje na události první série, při jeho sledování ani nebudete mít pocit, že jde o druhou řadu. Pokračuje v trendu nastaveném sérií původní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama